pneumotransporto sistemos

Pneumotransporto sistemos (montavimas, gamyba, projektavimas)

Tam, kad iš darbo aplinkos būtų pašalintos gamybos procesų metu susidariusios dulkės, drožlės, pjuvenos, milteliai ir kitos birios medžiagos, jų nusiurbimui yra naudojamos pneumotransporto sistemos. Šie aspiraciniai įrenginiai, kuriuos sudaro ciklonai, vamzdynai ir kiti dulkių nutraukimo sistemų komponentai, nusiurbia ore sklandančias medžiagas ir efektyviai išvalo orą. Žinoma, tam, jog pneumotransporto sistema veiktų be priekaištų, labai svarbu, kad ji būtų tinkamai suprojektuota.

Pneumotransporto sistemų projektavimas

Kiekviena patalpa ir skirtingos įmonėse vyraujančios darbo sąlygos reikalauja individualaus dėmesio, o kartu ir nestandartinių vėdinimo sistemų sprendimų. Tai suvokdami, visus darbus atliekame nuo pradžios iki pabaigos, savo klientų patogumui siūlydami pilną dulkių nutraukimui iš patalpų skirtą paslaugų komplektą. Pirminė projektavimo stadija apima kliento poreikių nustatymą ir brėžinių parengimą. Atidžiai suprojektuojame cikloną, alkūnes, perėjimus, vamzdžius, dulkių nutraukimo vamzdynų trasas bei kitus pneumotransporto sistemos komponentus. Projektavimo metu ne tik labai svarbu parinkti tinkamą sistemos galingumą, bet ir atsakyti į klausimus, kaip bus montuojami įrenginiai, koks yra optimalus vamzdynų išdėstymas, kokia vėdinimo įranga yra reikalinga. Kiekvienas klientas įrangą gali pasirinkti pagal reikalingą priežiūrą, ilgaamžiškumą arba energetinį efektyvumą, o mūsų darbas yra patarti, kad pneumotransporto sistema būtų moderni ir išliktų efektyvi daugelį metų.

projektavimas

Kodėl rinktis mus?

UAB „Airmetas“ projektuoja, gamina ir montuoja kokybiškas pneumotransporto sistemas. Mūsų ilgametė patirtis leidžia rasti racionalius sprendimus bet kokiose situacijose. Dirbame su gamybinės paskirties įmonėmis ir sprendžiame problemas atsižvelgdami į konkrečius poreikius bei galimybes. Pneumotransporto sistemų gamyba ir pritaikymas reikalauja patirties bei gamybinių pajėgumų, tad mes esame pasirengę Jūsų darbo aplinkai suteikti švarą.

Kitaip nei vėdinimo sistemų projektavimo arba montavimo įmonės, būdami metalo konstrukcijų gamintojais, turime visą reikiamą įrangą, medžiagas ir patirtį, kad galėtume suprojektuotas sistemas pagaminti patys. Taip yra ne tik taupomas laikas, bet ir išvengiama įvairių gamybos ir montavimo problemų, kuomet pagaminti komponentai neatitinka reikalavimų. Pasitelkdami naujausias technologijas ir gamybos specialistus gaminame ir montuojame:

 • Konvejerius;

 • Šlifavimo stalus;

 • Stakles;

 • Ciklonus;

 • Oro filtrus;

 • Dūmų surinkimo gaubtus;

 • Akustines dėžes;

 • Dažymo sieneles;

 • Įrenginių pajungimo į sistemą mazgus;

 • Valymo įrangą;

 • Vamzdynus bei kitus įrenginius.

Mūsų tikslas – kad pagaminti įrenginiai būtų lengvai ir greitai montuojami, o jų surinkimas neužimtų per daug laiko. Išsiaiškinę kliento poreikius, gaminius galime pagaminti per sutartą laikotarpį. Tai leidžia nenukrypti nuo darbų plano ir užsakymus vykdyti laiku.

Pneumotransporto sistemos montavimas

Kaip žinia, jokia sistema negalėtų funkcionuoti tinkamai nesumontuota, todėl pneumotransporto sistemos montavimo darbai lems tai, ar sumontuoti įrenginiai atitiks projektinius reikalavimus. Mūsų klientų poreikiai apima gamybinės paskirties objektus, todėl sudėtingų vėdinimo sistemų, o kartais ir negabaritinių išmatavimų įrangos montavimą atliekame greitai, saugiai ir patikimai. Turime visą reikalingą techniką sunkios įrangos pervežimui ir surinkimui, išmontuojame senus vėdinimo komponentus, o esant reikalui juos modernizuojame. Dirbame ir lauko sąlygomis bei didelio aukščio patalpose, kurių gamybinio tipo įmonėse pasitaiko neretai. Montavimo darbus atliekame įvairios paskirties pastatuose ir rūpinamės, kad visi sprendimai atitiktų techninius bei energetinius pastatų reikalavimus, neišbalansuotų pastato šilumos efektyvumo rodiklių. UAB „Airmetas“ patikimai suprojektuos, pagamins ir sumontuos profesionalią pneumotransporto sistemą jūsų reikmėms.

© 2024 UAB „Airmetas‟
Sprendimas: GP SOFT