dulkiu nutraukimo sistemos

Pjuvenų, dulkių nutraukimo sistemos (montavimas, gamyba, projektavimas)

Pjuvenų ir dulkių nutraukimo sistemos susideda ne tik iš vamzdynų ir ciklonų, bet ir iš kitų svarbių komponentų, be kurių šios sistemos ne tik būtų neefektyvios, bet ir apskritai negalėtų funkcionuoti. Šios sistemos įprastai montuojamos gamybos įmonėse, lentpjūvėse ir panašios paskirties patalpose, kur dulkės ir pjuvenos sklando ore ne tik teršdamos aplinką, bet ir nusėsdamos ant įrenginių. Patekdamos į darbuotojų kvėpavimo takus, kenksmingų medžiagų prisotintos dulkės gali sukelti kvėpavimo ligas bei ilgalaikes sveikatos problemas. Profesionalios pjuvenų ir dulkių nutraukimo sistemos padeda išspręsti šias ir kitas gamybinės paskirties patalpų problemas.

Individualios pjuvenų nutraukimo sistemos

Kiekviena sistema, skirta ištraukti dulkes ir pjuvenas, yra individuali ir veikia pagal numatytą galingumą bei našumą. Tikslus sistemos darbas yra apskaičiuojamas specialistų, kurie iš pradžių įvertina vėdinamos patalpos konfigūraciją ir tūrį, patalpoje dirbančių asmenų skaičių bei įdėmiai išklauso užsakovų individualius poreikius. UAB „Airmetas“ specialistai atlieka techninius skaičiavimus pjuvenų ir dulkių nutraukimo sistemos projektavimui, gamybai ir montavimui.

Dulkių nutraukimo sistemos projektavimas

Dulkių nutraukimo sistemų įrengimą sudaro keli etapai, pradedant nuo projektavimo ir baigiant montavimu ir paleidimu. Remdamiesi savo darbuotojų ilgamete patirtimi ne tik gaminame bei montuojame, bet ir projektuojame dulkių nutraukimo sistemas komercinėse ir gamybinėse patalpose. Mūsų tikslas yra sukurti efektyvią oro cirkuliacijos sistemą su minimaliomis investicijomis, kuri atitiktų visus numatytus saugos reikalavimus bei tenkintų klientų lūkesčius.

Siekiant išvengti gamybos ir montavimo klaidų, labai svarbu, kad dulkių nutraukimo sistemos montavimą ir projektavimą atliktų tie patys specialistai. Pramoninių objektų dulkių nutraukimo sistemų projektavime svarbu įvertinti visumą: atsižvelgti į bendrą pastato oro apykaitos balansą, sienų ir stogo konstrukciją, žalą aplinkai, šilumos nuostolius, įvertinti esamą vėdinimo sistemą ir atlikti kitus paruošiamuosius darbus. Turėdami darbo patirtį rinkoje ir patyrusius specialistus galime patikimai suprojektuoti tiek standartines, tiek nestandartines dulkių ištraukimo sistemas bei kokybiškai ir greitai atlikti jų montavimo darbus.

Pagrindinis dulkių nutraukimo įrenginys – Ciklonas

ciklonas pjuvenu nutraukimo

Ciklonas, dar kitaip vadinamas nusodintuvu, yra pagrindinis dulkių nusodinimo ir nutraukimo įrenginys. Ciklono galingumas yra matuojamas pagal tai, kiek kubinių metrų oro jis yra pajėgus išraukti per vieną valandą. Mes gaminame nuo mažų (1000 m3/h) ciklonų nedidelio ploto sandėliams, iki didelių (36000 m3/h), skirtų dideliems pramonės ir gamybos plotams. Atlikę poreikių analizę nustatome reikiamą ciklono galingumą ir pradedame projektavimo darbus. Pagaminę reikiamą cikloną saugiai jį sumontuojame kartu su kitais vėdinimo sistemos komponentais.

Per ilgametę darbo patirtį esame pagaminę ir sumontavę šiuos įrenginius įvairios paskirties pastatuose ir įmonėse, dirbome su granulių gamintojais, maisto pramonės objektais, grūdų elevatoriais, malūnais, medžio apdirbimo ir kitomis įmonėmis. Taip pat gaminame ir multiciklonus. Turime galimybę dirbti su įvairios rūšies metalais, tokiais kaip plienas, aliuminis, cinkuotas plienas, nerūdijantis plienas.

Vamzdynai

vamzdynai

Vamzdynai yra sudėtinė bet kokių pramonės objektų infrastruktūros dalis. Jų yra visur: nuo vėdinimo ir ventiliacijos, iki vandentiekio, kanalizacijos bei dujotiekio sistemų. Kadangi mes specializuojamės vėdinimo, dulkių nutraukimo sistemų ir pneumotransporto srityse, vamzdynų gamyba, projektavimas ir montavimas yra mūsų kasdieniai darbai. Ilgus metus kiekvieną dieną dirbdami su vamzdynais susiduriame su įvairiomis situacijomis, kurios kartais reikalauja ir nestandartinių sprendimų, todėl galime kokybiškai suprojektuoti, pagaminti ir sumontuoti vamzdynus pagal individualius poreikius. Gaminame vamzdžius, kurių diametras yra ne mažesnis nei 100mm, dirbame su įvairios rūšies 2-3mm storio metalu ir galime pasiūlyti pilnai suvirintas vamzdynų konstrukcijas, kurių diametras būtų ne mažesnis nei 160mm.

© 2024 UAB „Airmetas‟
Sprendimas: GP SOFT