metalo pjovimas plazma

Metalo pjovimas plazma (CNC)

Metalo pjovimas plazma CNC yra atliekamas specialiomis staklėmis, kurios garantuoja tikslų metalo pjovimą. „CNC“ (angliškai – computer numerical control) reiškia skaitmeninį programinį valdymą, todėl pjovimas plazma yra pilnai kontroliuojamas procesas. Plazmą sudaro jonizuotos dujos, kuriose yra teigiamų jonų ir neigiamų elektronų. Pjūvio metu plazmos stulpas lydo ir šalina pjaunamą elektrai laidų metalą, taigi gamyboje metalo pjovimą plazma galima taikyti nerūdijančiam plienui, konstrukciniam metalui. Toks pjovimas yra ypač našus ir greitas, idealiai tinka pjauti plonus metalo lakštus, sukuria minimalią plokščių deformaciją, o prieš pjovimą metalo nereikia įkaitinti. Metalo pjovimas plazma yra ypač patikimas, nes yra griežtai reglamentuotas tarptautinių kokybės reikalavimų.

Įmonės „Airmetas“ specialistai pasirūpins greitu, ekonomišku ir kokybišku metalo pjovimu plazma jūsų reikmėms. Atsižvelgę į jūsų poreikius ir pateiktus brėžinius išpjausime metalo lakštus bei atliksime kitus metalo konstrukcijų gamybos darbus. Mūsų didelė sukaupta patirtis leidžia užsakymus vykdyti tiksliai pagal reikalavimus, todėl metalo pjovimui ir gamybai tapsime patikimais jūsų partneriais.

Metalo pjovimas plazma pagal užsakymą

Metalo pjovimo plazma procesas yra greitas ir efektyvus. Iš užsakovo gavę „Autocad“ tipo failą ir norimos detalės matmenis, siunčiame gautą informaciją iš kompiuterio į plazmos valdymo pultą, kuris turi savo programinę įrangą. Suvedus reikiamus parametrus yra pradedamas pjovimo procesas. Pjovimas plazma yra automatizuotas ir ypač tikslus, todėl per trumpą laiką galima išgauti norimą rezultatą. Staklės leidžia pagaminti didelį kiekį vienodų dalių maksimaliai išnaudojant turimą žaliavą. Galimas įvairių formų pjovimas.

Kreipkitės į mus tiesiogiai ir sužinokite metalo pjovimo plazma kainas. Mes esame pasiruošę jums pateikti patrauklų pasiūlymą už kokybiškai atliekamas paslaugas. Kiekvieną užsakymą vertiname individualiai siekdami suteikti geriausią kainos ir kokybės santykį. Metalo pjovimui plazma vadovaujamės ISO 9013-2002 kokybės standartais bei galime pjauti gaminius iš mūsų siūlomų arba užsakovo pateiktų medžiagų. Klientų patogumui suteikiame profesionalias technologų konsultacijas bei konsultuojame metalo konstrukcijų gamybos ir metalo pjovimo klausimais. Esant nestandartinio dydžio lakštams, siūlome gaminių pristatymą į užsakovo pageidaujamą vietą.

© 2024 UAB „Airmetas‟
Sprendimas: GP SOFT