metalo konstrukciju gamyba

Metalo konstukcijų gamyba ir projektavimas

Metalo konstrukcijų gamybos procesą sudaro skirtingi gamybos etapai, kurių metu yra išsiaiškinami poreikiai, atliekamas projektavimas ir reikalingos dalys yra paleidžiamos į gamybą. Gaminant metalo konstrukcijas labai svarbu atsižvelgti į jų paskirtį, parinkti tinkamas medžiagas bei numatyti gamybos darbų eigą. Nuo metalo rūšies priklauso jo tvirtumas, todėl gaminant metalo gaminius reikia numatyti ne tik detalių apimtis, bet ir apkrovą. Teisingai atlikti paruošiamieji darbai lemia kokybę, o metalo konstrukcijų kokybė yra ypatingai svarbi. Žinoma, ne paskutinėje vietoje yra ir metalo gamybos įrangos modernumas bei programinė įranga. Pasenę gamybos komponentai ne tik neatitinka šiuolaikinių standartų, bet ir neleidžia darbų įvykdyti numatytu laiku. Tik pažangios įmonės gali pasiūlyti kokybiškus metalo konstrukcijų gamybos sprendimus užtikrintam skirtingų klientų poreikių tenkinimui.

 

Standartinė ir nestandartinė metalo gamyba

 

metalo konstrukciju gaminimo procesas

Įmonėje „Airmetas“ vykdome tiek įprastus, tiek nestandartinius metalo konstrukcijų gamybos darbus pagal užsakymus. Pasitelkdami ilgametę tokių darbų patirtį bei profesionalią įrangą, atliekame metalo konstrukcijų gamybos, projektavimo ir montavimo užduotis. Teikiame smulkius ir sudėtingus metalinių konstrukcijų sprendimus.

Metalo konstrukcijų gamyba – gaminame nuo baldų iki sudetingų konstrukcijų

Būdami vėdinimo ir pneumotransporto sistemų specialistais galime atlikti įvairios paskirties metalo konstrukcijų gamybos darbus. Pjauname, suviriname ir apdirbame detales į vieną bendrą suprojektuotą gaminį. Projektavimas yra pirmasis etapas, kurio metu kompiuterių pagalba yra parengiamos užduotys gamybos įrangai. Norint tiksliai pagaminti reikiamą konstrukciją, svarbu atlikti konstrukcijos matavimus. Išmatavus yra pereinama prie projektavimo darbų, metalo rūšies parinkimo. Metalo pjovimo užduotys yra sukuriamos programinės įrangos pagalba ir paleidžiamos vykdymui per valdymo pultą. Kiekviena užduotis yra kruopščiai tikrinama ir prižiūrima, kad nebūtų jokių nuokrypių nuo projekto. Atidumas, kontrolė ir patirtis leidžia išvengti gaminių broko ir pagaminti tokias dalis, kurių reikia kokybiškoms metalo konstrukcijoms. Metalo gaminius gaminame tiek individualiems klientams, tiek verslo įmonėms. Gaminame viską nuo baldų, laiptų, turėklų ir tvorų iki sudėtingų konstrukcijų, vamzdžių bei įrenginių. Mūsų tikslas yra pasiūlyti profesionalius ir patikimus sprendimus geromis kainomis, todėl kiekvienu atveju ieškome individualių sprendimų.

Naudojama įranga ir personalas

metalo konstrukciju gamyba

Naudojama įranga

Metalo konstrukcijoms projektuoti, pjauti ir apdirbti neišvengiamai yra reikalinga profesionali ir šiuolaikiška įranga. Metalo konstrukcijų gamybos metu naudojame tiek programinius, tiek technologinius įrenginius projekto išpildymui. Gamybos procese pasitelkiame šlifavimo stalus, akustines dėžes, dažymo sieneles, įrenginių pajungimo mazgus, stakles, frezavimo ir kitus metalo apdirbimo įrenginius. Efektyvi gamyba padeda laiku vykdyti užsakymus bei pagal kliento poreikius suprojektuoti metalo konstrukcijas. Galime pagaminti atskiras metalo konstrukcijų dalis arba visą reikiamą gaminį iš metalo.

Žmogiškieji ištekliai

Šiuolaikiška įranga leidžia tiksliai nustatyti gaminamo gaminio parametrus ir parinkti tinkamą gamybos metodiką, tačiau žmogiškieji resursai taip pat yra svarbūs. Mūsų profesionalūs gamybos darbuotojai atidžiai prižiūri vykdomus gamybos procesus ir taiko prevencinius veiksmus, kad būtų išvengta bet kokių įmanomų nuokrypių, o galutinis rezultatas būtų nepriekaištingas. Kiekvienas darbas yra atliekamas mūsų kompetentingų specialistų, todėl galime užtikrinti aukštą gaminių kokybę ir savalaikį užsakymų vykdymą.

Metalo rūšys konstrukcijų gamyboje

Siekdami suteikti aukščiausią kokybę savo gaminiams, gamyboje naudojame ypač patvarius metalus: juodą ir nerūdijantį plieną bei aliuminį. Plienas yra anglies ir geležies lydinys su priemaišomis. Jis yra plačiai naudojamas metalo konstrukcijų gamyboje, kadangi pasižymi dideliu atsparumu smūgiams. Plieno gaminiai bei detalės taip pat yra atsparios įvairioms temperatūroms, todėl gamyboje plienas yra patikima ir geromis savybėmis pasižyminti medžiaga. Tuo tarpu aliuminis turi apytikriai trečdalį plieno tankio, tačiau yra iki trijų kartų lengvesnis. Aliuminis yra geras elektros ir šilumos laidininkas, tad puikiai tinka šilumos įrenginių ir buitinės technikos gaminių gamyboje.

© 2024 UAB „Airmetas‟
Sprendimas: GP SOFT